Author Readalikes: John Grisham

If You Like John Grisham…

Try other aithors whose books feature legal thrills

  • Scott Turow
  • Lisa Scottoline
  • Richard North Patterson 
  • Phillip Margolin
  • Steve Martini
  • Greg Iles
  • Robert K. Tanenbaum
  • Dudley W. Buffa
  • John S. Martel
  • Jay Brandon
  • Kate Wilhelm
  • Peri O’Shaugnessy
  • Andrew Pyper
  • William Diehl
  • John T. Lescroart
  • William Coughlin
  • William Bernhardt